Välkommen till din nya favoritblogg!

Be your best 2014 – bilder

Idag får ni se ett urval av bilderna från Be your best convention, som gick av stapeln i lördags under Allt för hälsan-mässan. Samtliga bilder finns på vår faceboksida. TACK till alla instruktörer som levererade en helt fantastisk träningsdag. Som arrangör är jag självklart partisk, men det kändes som att alla var på topp och hade så roligt på scenen! TACK alla deltagare för aldrig sinande energi. För glädjetjut, busvisslingar, mjölksyrevrål, svettdroppar, flow och grace. Var och en av er var alldeles alldeles perfekt, vad annars? Jag blir lika rörd och varm för varje ”gilla” och kommentar som dyker upp om att ni hade det bra!

_MG_6753

TACK till vitamin well, noba, bounce balls, helhetshälsa, Alpro, Pauluns, Dalblads för god energi till deltagarna. Tack till Womens Health Sweden för fint mediasamarbete. Tack till Les Mills. Stort tack till Stockholmsmässan för fint partnerskap kring detta event!  

be your best 2014

_MG_6653

_MG_6697

_MG_6731

_MG_6739

_MG_6839

be your best convention 2014

_MG_6871

_MG_6897

_MG_6910

_MG_6996

_MG_7052

_MG_7103

_MG_7159

_MG_7178

_MG_7258

_MG_7299

_MG_7302

_MG_7364

elementary be your best

DSC06578

Här hittar du fotoalbumet på facebook, passa på att anmäla dig till vårt nyhetsbrev om du inte gjort det, snart dyker det upp nya träningsmöjligheter via oss!

Magiska träningshelger!
Klicka nedan för att se vilka bokningsbara träningshelger & events som finns just nu!